<<  <  01  02  03  04  05  06  07  08  09  10  11 ...  >  >>

Vianočný turnaj 2017 v číslach

V prílohe Vám prinášame celkové výsledky a štatistiky turnaja. Okrem toho na www.facebook.com/mlmfnmnv Vám MLMF prináša vianočný turnaj očami fotografa. Charitatívny cieľ turnaja, výťažok zo vstupného v celkovej výške 550 Eur, putuje tento krát na pomoc pre 1,5 ročnú Dianku Zajoncovú, dieťa s ťažkou zdravotnou diagnózou, pre ktorú Dianka doposiaľ musela podstúpiť už 16 operačných zákrokov a i počas turnaja bola hospitalizovaná v Univerzitnej nemocnici v Bratislave. O Dianku sa po úmrtí jej mamy stará len jej babička. Výťažok z našej akcie aspoň troška pomôže pri zvládaní finančne náročnej liečby malej Dianky. Týmto organizátor ďakuje všetkým, ktorí vstupným prispeli k ušľachtilému cieľu a zároveň ďakuje mestu Nové Mesto nad Váhom ako partnerovi akcie za finančnú podporu na jej zorganizovanie.
Súbory na stiahnutie: celkové výsledky zápasov, tabuľka strelcov a aštatistiky, tabuľka základnej skupiny
Autor: MLMF - organizaátor | Publikované dňa: 05.01.2018

Rozpis zápasov a pravidlá turnaja XXl. ročníka Memoriálu Ivana Stana

V prílohe sa nachádza rozpis a pravidlá turnaja. Turnaj je naplánovaný na dva dni 29-30.12. so začiatkom od 10°° hod.
Súbory na stiahnutie: herné pravidlá, rozpis zápasov
Autor: LB - organizártor | Publikované dňa: 28.12.2017

Predloženie prihlášok a úhrada štartovného

Stretnutie zástupcov tímov vo veci predloženia prihlášky a úhrady štartovného 120,- Euro za tím, s následným rozlosovaním tímov do skupín na Vianočný turnaj 2017 sa uskutoční 8.12. 2017 o 18.00 hod. v zasadačke AFC Nové Mesto n. V. v budove na štadióne AFC.
Autor: LB - organizátor | Publikované dňa: 22.11.2017

Vianočný turnaj 2017 - XXl. ročník Memoriálu Ivana Stana

O pár týždňov tu máme záver roka a ten sa už viac ako 21 rokov neodmysliteľne spája s najznámejším a najstarším futsalovým turnajom v Novom Meste nad Váhom a jeho širokom okolí, ktorí všetci fanúšikovia futbalu a futsalu poznajú pod názvom Vianočný turnaj alebo Memoriál Ivana Stana. Jeho XXI. ročník sa tento rok uskutoční v dňoch 29. a 30. decembra (piatok, sobota) v mestskej športovej hale v Novom Meste nad Váhom. Organizačne turnaj už tradične zabezpečuje Mestská liga v malom futbale v Novom Meste nad Váhom.
Ak patríte medzi priaznivcov kvalitného futsalu, prijmite naše pozvanie do športovej haly v Novom Meste nad Váhom na tento futsalový sviatok. Svojou účasťou prispejte k pravej športovej atmosfére a zároveň spolu s ostatnými pomôžete naplniť ušľachtilý cieľ akcie - pomoc človeku v núdzi, pretože organizátor opäť neporuší tradíciu dobročinnosti celej akcie a výťažok zo vstupného venuje pre konkrétnu osobu s ťažkým zdravotným postihnutím.
Informácie o turnaji, zúčastnených tímoch, časovom harmonograme a pravidlách nájdete postupne v mesiaci november a december na webovej stránke www.mfl.php5.sk.sk, facebookovej stránke mlmfnmnv alebo na plagátoch na informačných tabuliach mesta. V týchto dňoch sú pre záujemcov o aktívnu účasť v turnaji na webe k dispozícii prihláška k účasti.
MLMF je presvedčená, že tak, ako po minulé roky, i tento rok sa naše mesto stane dejiskom výborného turnaja s kvalitným hráčskym obsadením a početným diváckym zastúpením. Všetci ste vítaní.
Súbory na stiahnutie: prihláška
Autor: LB - organizátor | Publikované dňa: 29.10.2017

Celkové výsledky Vianočného turnaja - Memoriál Ivana Stana 2016

V prílohe prinášame výsledky všetkých zápasov i s bodovou štatistikou v základných skupinách. Zábery z turnaja si môžete pozrieť na www.facebook.com/MLMFNMNV/
Súbory na stiahnutie: základná skupina A, základná skupina B, celkové výsledky
Autor: LB - predseda MLMF | Publikované dňa: 02.01.2017

Anketa

Vianočného turnaj 2017 sa zúčastním ako:
198
237
149
213