<<  < ... 01  02  03  04  05  06  07  08  09  10  11 ...  >  >>

Konečné výsledky Vianočného turnaja - Memoriál Ivana Stana 2015

Je to už 25 rokov čo Mestská liga v malom futbale Nové Mesto nad Váhom prvý krát zorganizovala v športovej hale v Novom Meste nad Váhom Vianočný futsalový turnaj. Áno vážení čitatelia, už od roku 1991 sa v našom meste pravidelne v povianočnom období uskutočňuje tento futsalový sviatok, ktorý od r. 1996, na počesť osobnosti novomestského malého futbalu Ivana Stana, nesie názov Memoriál Ivana Stana. V dňoch 26. a 27.12. sa konal už jeho XlX. ročník. Na tohtoročnom turnaji sa zúčastnilo celkovo 10 kvalitných a vyrovnaných tímov, ktoré tvorilo celkovo 100 hráčov. Losovanie pred turnajom ich rozdelilo do dvoch skupín a to skupinu A, ktorú tvorili tímy Top Speed, FC, Atletico, Gibraltar B a Etna SK a skupinu B, ktorú tvorili Varion Slovakia, Makakos, S.E.T.N. 65, AKM a Royal Team. Tímy v základnej časti turnaja odohrali systémom každý s každým celkovo 20 zápasov v oboch skupinách, pričom podľa počtu dosiahnutých bodov, skóre a vzájomného zápasu do vyraďovacej časti postúpili z prvého miesta automaticky do semifinále tímy Atletico a Royal Team a do barážových stretnutí o postup do semifinále zo skupiny A a B z 2. miesta Top Speed a FC a z 3. miesta skupiny A a B, AKM a Varion Slovakia.
Do semifinále sa prebojovali tímy AKM a Varion Slovakia, ktoré v semifinálových dueloch zabojovali s víťazmi základnej časti Atletico a Royal Team o možnosť hrať o 3. miesto alebo finále. Zo semifinálových stretnutí napokon do finálového stretnutia víťazne vzišli tími Atletico a Royal Team. V súboji o 3. miesto medzi minuloročným víťazom Varion Slovakia a AKM zápas prebiehal ako na húsenkovej dráhe. Prvý polčas patril tímu AKM, ktorý sa ujal vedenia avšak v druhom polčase skúsený tím Varonu hry systémom "power play" strhol víťazstvo na svoju stranu a v posledných sekundách si ho poistil o dvojgólové vedenie na konečných 6:4 pre Varion. Finále sa nieslo v duchu kvalitného a zodpovedného výkonu tímov Atletica a Royal Teamu, v ktorom nechýbalo množstvo pekných akcií a gólových momentov. Royal Team nakoniec najmä zásluhou dvoch gólov Martina Madra pokoril tím Atletica 4-3. Gratulujeme víťazovi. Konečná poradie ocenených tímov je nasledovné:
1. Royal Team
2. Atletico
3. Varion Slovakia

Najlepším hráčom turnaja Martin Madro z Royal Teamu a najlepším brankárom turnaja sa stal Martin Kopčan z rovnakého mužstva.
Aby sa okrem športového cieľa naplnil i charitatívny cieľ akcie, tak, pred samotným vyhodnotením turnaja sa tak, ako po predchádzajúce roky, odovzdal výťažok zo vstupného na podporu rodiny, ktorá sa stará o dieťa s ťažkým zdravotným postihnutím. Tento rok bol tento cieľ naplnený dokonca dva krát, a to v podobe odovzdaného výťažku vo výške 360 Eur rodine Fabovej z Nového Mesta nad Váhom pre ich syna Patrika a sponzorskému v rovnakej výške odovzdanému Kaudii Kozákovej, ktorá tiež trpí ťažkým zdravotným postihnutím, ktoré venovali stavebniny Royal dom Častkovce. I diváci si prišli na svoje. Všetky vstupenky boli v priebehu turnaja niekoľkokrát losované o ceny, ktoré do turnaja venovali Pizzéria Etna a OVB Allfinance Group Slovensko, pobočka Nové Mesto nad Váhom.
Na záver pripájame zopár štatistických údajov. Diváci v priebehu turnaja mohli vzhliadnuť celkovo 26 duelov, 156 úspešných gólových momentov, udelených 4 červené karty. Všetky štatistiky tvoria prílohu tohto príspevku.
Ďakujeme všetkým divákom za ich návštevu a atmosféru, ktorú v hľadisku vytvorili, všetkým hráčom za ich účasť a herné umenie, ktoré prítomným predviedli, mestu Nové Mesto nad Váhom za finančnú podporu akcie a všetkým menovaným sponzorom, ktorí tiež finančne podporili túto tradičnú a dlhoročnú športovú akciu.
V najbližšej dobe prinesieme na web i obrazový materiál z akcie.
Všetkým prajeme úspešný a šťastný Rok 2016.
Súbory na stiahnutie: konečné výsledky turnaja, tímy a strelci gólov, zostavy tímov
Autor: LB - predseda MLMF | Publikované dňa: 31.12.2015

Priebežné výsledky Vianočného turnaja 2015

V prílohe Vám prinášame priebežné výsledky Vianočného turnaja 2015 - Memoriál Ivana Stana po 1 dni zápasov v základných skupinách a taktiež priebežnú tabuľku strelcov gólov.
Súbory na stiahnutie: priebežné výsledky, strelci gólov
Autor: LB - predseda MLMF | Publikované dňa: 26.12.2015

Rozpis zápasov a pravidlá turnaja Vianočného turnaja 2015.

V prílohe tohto oznamu sú k dispozícii na stiahnutie rozpis zápasov a pravidlá turnaja.
Súbory na stiahnutie: pravidlá turnaja, rozpis zápasov
Autor: organizátor turnaja | Publikované dňa: 19.12.2015

Oznam pre všetkých - Vianočný turnaj bude cez víkend...

MLMF oznamuje, že XIX. ročník sa uskutoční v dňoch 26. - 27.12. (sobota,nedeľa).
Táto úprava termínu vzišla z požiadavky všetkých vedúcich tímov, ktorí sa zúčastnili úvodného stretnutia v ŠH včera 8.12. Pre doplnenie uvádzam ďalšie informácie. Už teraz je prihlásených 10 tímov, nakoľko však niektoré ešte nemajú ustálený názov nemôžem ich uviesť všetky. No nebudú chýbať minuloroční finalisti Varion Slovakia a Top Speed, ktoré doplnili ďalšie tímy z minulého roka ako AKM, Gibraltar B, Etna Slovakia a i nové tímy S.E.T.N., Royal Team, FC a Atletico. I tento rok sa na turnaj prihlásili kvalitné tímy, preto organizátor opäť pozýva fanúšikov na tento futsalový sviatok. Výťažok zo symbolického vstupného organizátor opäť pôjde na podporu konkrétnej rodiny pre dieťa so zdravotne ťažkým postihnutím.
Autor: LB - predseda MLMF | Publikované dňa: 09.12.2015

Vianočný turnaj 2015, Memoriál Ivana Stana

MLMF oznamuje a zároveň pozýva všetkých záujemcov o účasť na Vianočnom turnaji 2015 vo futsale, že jeho XIX. ročník sa uskutoční v dňoch 26. - 27.12. (sobota,nedeľa) v športovej hale v Novom Meste nad Váhom.
Základné informácie:
Turnaja sa môže každý hráč, ktorý najneskôr pred dňom začiatku turnaja dovŕšil minimálne 15 rokov veku. Príslušnosť hráča ku klubu alebo aktívnej súťaži v akejkoľvek slovenskej alebo zahraničnej lige nie je prekážkou k účasti na turnaji, pričom nie je obmedzený ani počet takýchto hráčov v súpiske prihláseného mužstva.
Počet hráčov v súpiske mužstva je obmedzený na max. 12 hráčov. Výška štartovného je stanovená na 120,- EUR na mužstvo (v cene je zahrnuté občerstvenie - 1 jedlo na hráča a deň, pitný režim na zápasy, rozhodcovia, časomiera, ceny, organizačné zabezpečenie turnaja).
Maximálny počet prihlásených mužstiev do turnaja bude organizátorom korigovaný podľa prejaveného záujmu a možností turnaja.
Uzávierka prihlášok sa uskutoční na prvom stretnutí účastníkov, ktoré je naplánované 8. decembra o 18.00 hod v zasadačke v športovej hale v NMnV. Na stretnutí sa prevezmú prihlášky, vykoná sa rozlosovanie a dohodnú ďalšie organizačné veci.
V prípade záujmu o účasť prosím kontaktujte organizátora na tel. č. 0905-382495 alebo na e-mail: lbarborik@azet.sk.
V prílohe je k dispozícii prihláška. Neváhaj a príď na tradičný a tradične kvalitný turnaj.
Súbory na stiahnutie: prihláška
Autor: LB - predseda MLMF | Publikované dňa: 09.12.2015

Anketa

Vianočného turnaj 2017 sa zúčastním ako:
176
224
139
202