<<  < ... 02  03  04  05  06  07  08  09  10  11  12 ...  >  >>

Dohrávka 6. kola

Na základe dohody tímov sa dohrávka 6. kola medzi Mlátičkami a Univerzálom uskutoční v sobotu 28.11. o 10,30 hod. Rozhoduje Varion.
Autor: LB - predseda MLMF | Publikované dňa: 22.11.2015

Corgoni ´potrápili Šupátko, Mlátičky rozstrieľali Varion...

8. kolo MLMF prinieslo okrem ohlásenia odchodu AFC Júve zo súťaže i zaujímavé herné momenty. Prvým momentom bolo prekvapivé vedenie nováčika Corgoňov nad Šupátkom po 1. polčase 4:1. Corgoni predviedli odvážnu ofenzívnu hru a ukázali svoj potenciál, keď silnému Šupátku v prvom polčase nasúkali 4 góly a inkasovali len 1. Zaskočený súper nedokázal celý polčas reagovať na dobre pracujúcu obranu a rýchle protiútoky Bolecha a Uhera z tímu Corgoni. Zvrat nastal až v druhom polčase, kedy sa ukázala herná sila ostrieľaného Šupátka, ktorého hráči postupne našili spôsob, ako hrať s mladým tímom a kombinačnou hrou a prudkými strelami zo strednej vzdialenosti si naklonili víťaznú misku váh na svoj stranu a vyhrali tesne 7:5. Bol to pekný zápas s predvedenou hrou na oboch stranách.
Naopak druhý zápas medzi Mlátičkami a Varionom bol jednoznačným gólovým koncertom Mlátičiek 9:2 (po polčase 3:1). Varion síce hral svoju typickú kombinačnú hru, no jeho slabinou bol malý dôraz na presné zakončenie a chuť po víťazstve, ktoré naopak nechýbalo hráčom Mlátičiek. Tí svojou dôraznou a bojovnou hrou, ktorú predvádzali počas celého zápasu, si zaslúžene odniesli zo zápasu 3 body.
Autor: LB-predseda MLMF | Publikované dňa: 09.11.2015

AFC Júve ohlásilo koniec....

Tímu AFC Júve sa napriek údajnej snahe nepodarilo odvrátiť svoj koniec v účinkovaní v MLMF a tak po jednej celej sezóne a nedokončenej jesennej časti v piatok 6.11. ohlásili prostredníctvom svojho zástupcu Romana Toráča koniec účasti v MLMF.
Autor: LB - predseda MLMF | Publikované dňa: 07.11.2015

Prvé dva zápasy 7 kola (31.10.2015) odložené...

Zápas Corgoni - AFC Júve je na žiadosť AFC Júve oldožený.
Zápas Mlátičky - Univerzál je na žiadosť Mlátičiek odložený.
Termíny dohrávok budú oznámené.
Autor: LB - predseda MLMF | Publikované dňa: 31.10.2015

Nováčik súťaže Corgoni sa trápil v početnom oslabení...

V prvom zápase 5. kola sa premiérovo stretol nováčik súťaže Corgoni s tímom Mlátičky. I keď Corgoni doposiaľ nastupovali na zápasy v početnej zostave s hráčmi na striedačke, na toto stretnutie prišli už iba piati. Bolo len chybou Mlátičiek, že hneď od úvodu nevyužili početnú prevahu a gólovo neukázali Corgoňom, že na zápasy treba chodiť v dostatočnom počte. Bolo ale otázkou času, kedy Mlátičky udrú, čo sa po 10 minútach i stalo. Do polčasu sa za chrbát inak výborne chytajúceho brankára Corgoňov dostalo celkovo iba 10 lôpt. Do druhého polčasu Corgoni síce nastúpili posilnený o jedného hráča, ale stále s nižším počtom ako súper. Druhý polčas bol pre Mlátičky opäť predstavením viacerých zahodených šancí, no i Corgoňom sa sporadicky podarilo ohroziť bránu súpera. Záverečný účet zápasu sa zastavil na pomere 19:4 pre Mlátičky. Bol o jediný odohratý zápas 5 kola, keďže druhý zápas bol na žiadosť Varionu odložený a tretí zápas FC Šupátko - AFC Júve bol kontumovaný pre nedostavenie sa hráčov AFC.
Autor: LB - predseda MLMF | Publikované dňa: 19.10.2015