<<  < ... 03  04  05  06  07  08  09  10  11  12  13 ...  >  >>

Dohrávka Univerzál - AFC Júve

Na základe rozhodnutia vedenia MLMF v zmysle pravidiel MLMF sa dohrávka 2.kola medzi tímami Univerzál a AFC Júve odohrá v pondelok 12.10. 2015 so začiatkom o 16.15 hod.
Autor: LB - predseda MLMF | Publikované dňa: 06.10.2015

Prvý polčas sa mladí Corgoni držali...

V pondelok 28.9. sa odohrala dohrávka 1. kola medzi Univerzálom a Corgoňmi, v ktorom sa Corgoni herne zoznámili s ďalším z tímov MLMF. Prvý polčas na nováčika celkom dobre držali, keď Univerzál pustili len do 6 gólového náskoku. Na nováčika súťaže s vekovým priemerom 19 r to bol celkom dobrý výkon. No ostrieľaný a zohraný Univerzál v 2 polčase ukázal nováčikovi, kde má veľké rezervy. Kombinačnou hrou a uvoľňovaním do priestoru sa poľahky dostávali cez nezohranú obranu Corgoňov, ktorí sa sporadicky snažili odpovedať protiútokom. Za polčas sa za obranu nováčika podarilo Univerzálu preniknúť celkovo 18 krát s gólovým úspechom, pod ktorý sa najviac so svojimi 8 gólmi pričinil Martin Minárik. Je vidno, že Corgoni sa s pláckom zoznamujú, tak im držme spoločne palce.
Autor: LB - predseda MLMF | Publikované dňa: 29.09.2015

Nekompletné 2 kolo a bez rozhodcov...

MLMF sa ani 2 kolo nepodarilo odohrať kompletné, nakoľko AFC Júve požiadal o odklad zápasu s Univerzálom. Neúčasť v 2 kole však AFC zobralo doslovne, keďže na zápas Varion - Mlátičky sa nedostavil ani ich rozhodca. Po dohode oboch tímov sa zápas uskutočnil bez rozhodcu. Z víťazstva sa nakoniec tešil Varion, ktorý zdolal Mlátičky 11-9, k čomu im dopomohol najmä 5 gólový Erik Doboš. U Mlátičiek sa gólovo najviac darilo Patrikovi Zaťovičovi, ktorý rozvlnil sieť súpera celkovo 6 krát.
V ďalšom stretnutí 2 kola nastúpil nováčik súťaže Corgoni proti harcovníkom z FC Šupátko. Bol to pláckársky debut mladých pušiek proti ostrieľaným matadorom. Corgoni sa na svoj prvý reálny zápas zišli v početnom 13 člennom zložení, avšak túto početnú prevahu nevedeli využiť najmä v úvodných 20 minútach, kedy hrali proti 5 člennému oklieštenému Šupátku. Prílišný rešpekt a i nezohratosť boli príčinou, že sa nevedeli ólovo presadiť. I keď vyhrávali po vsietení úvodných 2 gólov, Šupátko postupne získavalo hernú prevahu, ktorú pretavilo do gólového vedenia. Najmä chyby v defenzívnej činnosti skúsení hrči Šupátka nemilosrdne trestali. Do polčasu viedli už 8:5. Do druhého polčasu Corgoni nastúpili s väčším herným apetítom a dotiahli sa na súpera o 1 gól. No opäť to boli skúsenosti Šupátka, ktoré vsadilo na svoju trpezlivú a kombinačnú hru a presadilo sa nad mladou a energickou krvou Corgoňov, ktorému vystavilo konečný účet 14-11. Zápas prebehol korektne a premiéra Corgoňov bola určite povzbudením pre ďalší vývoj MLMF. Za Šupátko sa presadil najmä Marek Ševčík so 6 gólmi, za Corgoňov Erik Uher s 5-timi. Keďže na zápas sa nedostavil rozhodca z Univerzálu, zápas odpískal náhradný rozhodca z tímu Corgoni Barborík.
Autor: LB - predseda MLMF | Publikované dňa: 26.09.2015

Odložené zápasy a ich dohrávky....

Odložený zápas 1 kola medzi tímami Univerzál a Corgoni sa po dohode odohrá 28.9. - pondelok o 17.15 hod. Rozhoduje - Mlátičky

Zápas 2 kola medzi tímami AFC Júve a Univerzál (rozhoduje - FC Šupátko) sa na žiadosť AFC Júve odkladá. Tímy sú povinné dohrať zápas do 2 týždňov.
Autor: | Publikované dňa: 25.09.2015