<<  < ... 04  05  06  07  08  09  10  11  12  13  14 ...  >  >>

MLMF má za sebou prvé, i keď nedohraté kolo...

V sobotu s prívlastkom jarmočné sa uskutočnilo prvé kolo mestskej ligy. Úvodný zápas, v ktorom sa mal nováčik súťaže Corgoni stretnúť s matadorom Univerzálom, sa na žiadosť Univerzálu pre jarmočnú zaneprázdnenosť jeho členov, odložil na 28.9. so začiatkom o 17.15 hod.
Druhý zápas medzi Mlátičkami a Šupátkom sa bohužiaľ skončil kontumáciou v zmysle pravidiel MLMF v neprospech Šupátka pre jeho neschopnosť sa zísť na zápas, čo oznámil vedúcemu Mlátiček až v deň stretnutia.
Až tretí zápas medzi AFC Júve a Varionom sa odohral tak ako sa má. AFC v ňom možno doplatili na ich ústretovosť počkať 5 minút na príchod zvyšných hráčov Varionu, ktorí do zápasu nastúpili v minimálnom počte, čo umožňujú pravidlá hry. Po čakacej dobe sa zápas začal a nepomer hráčov v poli v prospech AFC bolo od začiatku vidno na ich aktivite a gólových príležitostiach. V priebehu úvodných 15 minút si AFC vytvorili 3 gólový náskok, ktorý sa mohol i zvýšiť. No bodku za týmto stavom dal až príchod zvyšných hráčov Varionu. Po ich príchode sa hra veľmi rýchlo vyrovnala, ba naopak rozbehol sa dobre zabehnutý herný stroj minuloročného víťaza ligy, na čele ktorého opäť zahviezdil Peter Hikel. Jeho gólová chuť a vydarené zakončenia takmer z každej pozície mu zabezpečilo v konečnom súčte celkových 9 presných zásahov. K nemu sa pridali 5 gólový Mário Kubíček spolu s Petrom Pevalom - 3, Jankom Kaššovicom - 2 a Ľubom Ondráškom - 2. Za AFC Júve sa najviac gólovo presadil ich minuloročný najlepší strelec Dušan Bihári so 6 gólmi, ktorého gólovo doplnil Peter Lendel - 1 a Róbert Toráč - 2.
Autor: LB - predseda MLMF | Publikované dňa: 21.09.2015

Nová sezóna 2015-2016 začína túto sobotu....

19.9.2015 začína svojim prvým kolom 39. ročník MLMF a to dokonca s novým tímom vo svojich radách. Počet tímov však ostane v rovnakom počte, ako tomu bolo minulú sezónu, nakoľko hráči Partičky sa pred novým ročníkom rozišli do ostatných tímov MLMF. Nová sezóna MLMF sa rodila ťažko. Dôvodom bol problém zostaviť ucelené tímy hráčov, ktorí by mali záujem pravidelne hrávať mestskú ligu. No v súčasnosti to vyzerá tak, že všetkým vedúcim tímov sa po vynaložení veľkého úsilia nakoniec podarilo družstvá zostaviť. No a ohlásená účasť nováčika MLMF je len čerešničkou na torte. Avšak iba nasledujúce kolá ukážu aké je skutočné odhodlanie všetkých zainteresovaných zachovať existenciu MLMF. Držte im spolu palce a podporte ich úsilie návštevou zápasov.

Zatiaľ Vám prinášam rozlosovanie 1 kola:
9°° - Corgoni - Univerzál, rozhoduje Mlátičky
10,40 - Mlátičky - Šupátko, rozhoduje Varion
12,20 - AFC JÚVE - Varion, rozhoduje Partička
Autor: LB - predseda MLMF | Publikované dňa: 18.09.2015

Univerzál odložil prvé kolo...

Univerzál kvôli nedostatku hráčov odložil zápas prvého kola MLMF, ktoré mal odohrať s Corgoňmi. Náhradný termín bude včas oznámený.
Autor: LB - prdseda MLMF | Publikované dňa: 18.09.2015

Prihlás sa do nového ročníka MLMF!!!

Áno je to tu. Práve v tomto čase máš príležitosť prihlásiť svoj tím do v poradí už 39. ročníka súťaže. A že prečo? No preto, že chceš hrať malý futbal, chceš si zmerať sily s ďalšími tímami a chceš mať názov svojho tímu na putovnom pohári! Tak neváhaj a stiahni si prihlášku z prílohy tejto upútavky, vyplň ju a príď s ňou na ustanovujúcu schôdzu, ktorá sa uskutoční 2.9. o 19°° hod. v zasadačke športovej haly. Ak si nováčik súťaže máš zvýhodnené polovičné štartovné vo výške iba 50,- EUR.
Zapoj sa do najstaršej mestskej súťaže v malom futbale na Slovensku. Ak nemáš svoj tím a chceš hrať kontaktuj tel. 0905382495.
Neváhaj, súťaž začína 5.9.
Súbory na stiahnutie: prihláška 2015
Autor: LB - predseda MLMF | Publikované dňa: 19.08.2015

V 17. kole sa odohral len jeden zápas, ostatné boli odložené...

V 17. kole sa odohral len jeden zápas, a to Mlátičky vs. AFC JÚVE. Podľa výsledku 26:7 to bola jednoznačná záležitosť Mlátičiek, ktoré gólovo potiahli najmä ich najlepší strelci bratia Zaťovičovci a dlhšie nehrajúci Ľubo Drahoš. Nečakane sa k nim so svojimi 5 gólmi pridal i Miro Majtán. Naopak JÚVE, po predchádzajúcich výborných výsledkoch, doplatil na málo prihrávok a indivdualizmus jednotlivcov. Ostatné dva zápasy boli odložené bez určenia náhradného termínu (Varion - Partička, Šupátko - Univerzál).
Autor: LB - predseda MLMF | Publikované dňa: 18.08.2015

Anketa

Vianočného turnaj 2017 sa zúčastním ako:
177
224
139
202