<<  < ... 05  06  07  08  09  10  11  12  13  14  15 ...  >  >>

V 16 kole Partička doplatila na nezodpovedný prístup hráčov, Univerzál na nedochvílnosť ....

Prvý zápas 16. kola zohrali tímy Mlátičiek a Univerzálu. Univerzál v tomto zápase najmä zo začiatku ťahal za kratší koniec, za ktorý mohla najmä nedochvílnosť ich hráčov. Keďže táto sa podpísala pod menší počet hráčov Univerzálu v poli v prvých 20 minútach zápasu a Mlátičky využili tento čas početnej prevahy veľmi efektívne na získanie 4 góĺového odstupu, nakoniec sa pri výsledku 14:10 pre Mlátičky (po polčase 8:6) ukázalo, že nedochvílnosť hráčov Univerzálu rozhodujúcim spôsobom negatívne ovplyvnila konečný výśledok v ich neprospech.
Druhý zápas kola medzi Partičkou a AFC JÚVE skončil technickou kontumáciou v prospech AFC pre nedostavenie sa potrebného počtu hráčov Partičky. Čo dodať?!
Tretí zápas medzi Varionom a Šupátkom sa podľa jeho priebehu celý niesol v prospech papierového dominátora Varion, ktorý jednoznačne rozstrieľal Šupátko 21:5 (po polčase 8:4).
Autor: LB - predseda MLMF | Publikované dňa: 12.05.2015

Návrat do súťaže vo veľkom štýle v podaní AFC JÚVE a smolný víkend pre Univerzál...

I tak by sa dal opísať návrat tímu AFC JÚVE, nad ktorým ostatní už lámali palicu, nakoľko v 12. a 13. kole sa tento tím nezišiel bez udania dôvodu a podľa pravidiel MLMF im k vypadnutiu zo súťaže chýbala len jedna neúčasť. AFC JÚVE zachraňovali situáciu odložením 14. kola s Univerzálom, ktoré sa nakoniec odohralo v piatok 1. mája. No a zatratený rómsky tím si sviatok práce uctil hneď víťazným návratom, keď jednoznačne zdolal Univerzál 16:9, a to po polčase 3:4! K víťazstvu JÚVE sa najviac pričinil ich najproduktívnejší strelec Biháry Dušan so svojimi 8 gólmi a Lendel Peter so 6 gólmi. V Univerzále sa gólovo najviac darilo Ferancovi ml. (4 g) a Kristínovi (3 g). AFC JÚVE hneď nasledujúci deň, v sobotu o 10,45 hod., nastúpil na ďalší zápas so Šupátkom. A bolo vidieť, že gólový apetít ich strelca Biháryho y piatku nepoklesol, ba naopak. Tento hráč počas stretnutia dokázal rozvlniť sieť Šupátka celkovo 10 krát. Najmä vďaka nemu si mohlo JÚVE zo zápasu odniesť 3 body po najtesnejšom výsledku 14:13. Veľmi dobre hrajúcemu Šupátku, v ktorom excelovali, aj gólovo, najmä ich najstarší hráči (Světlík ? 4 g., Motola a Peťovský po 3 g.), chýbalo trocha viac šťastia v koncovke, keď nastrelili celkovo 5 krát konštrukciu brány JÚVE. No futbal sa hrá na góly a tie padali uplynulý víkend práve AFC JÚVE. Pre JÚVE je však iróniou fakt, že získaných 6 víkendových bodov, im zmazalo len manko bodov o ktoré prišli svojou neúčasťou v súťaži v predchádzajúcich kolách. Uvidíme, ako sa im bude dariť v ďalších kolách.
Pondelnajšia dohrávka Varionu s Univerzálom bola mala jednoznačný priebeh a záver v prospech Varionu, ktorý od začiatku kontroloval hru a len sporadicky pustil Univerzál na dostrel svojej brány. Bolo to vidno i na polčasovom výsledku 7:1. Za Varion opäť skórovali najmä ich strelecké esá - Peťo Hikel (6 g.) a Lukáš ondris (4 g.). Pre málopočetný tím Univerzálu, len s jedným hráčom na striedanie, to bola druhá prehra v priebehu 4 dní. Tomu s hovorí smolný predĺžený víkend.
Autor: LB - predseda MLMF | Publikované dňa: 06.05.2015

Zápas 15. kola Partička - Mlátičky odložený

Zápas 15 kola (plánovaný na 02,05,2015) medzi tímami Partička a Mlátičky po vzájomnej dohode je odložený!!!
Autor: LB - predseda MLMF | Publikované dňa: 01.05.2015

Zmena termínu zápasu Varion - Univerzál

Na základe dohody tímov Varion a Univerzál sa zápas 15.kola uskutoční v pondelok 4.5. 2015 o 17,30 hod. Náhradný rozhodca - Mlátičky.
Autor: LB - predseda MLMF | Publikované dňa: 30.04.2015

Partička konečne zapísala prvé 3 jarné body, AFC JÚVE ostáva v hre....

14. kolo ligy MLMF prinieslo konečne radosť z víťazstva i hráčom Partičky, ktorá zvíťazila nad tímom FC Šupátko 14:7, po polčase 5:2. Zápas začali oba tímy zo základným počtom hráčov bez možnosti striedania, neskôr sa k Partičke pridali dvaja na striedanie, čo si myslím, že ovplyvnilo ďalší priebeh stretnutia. FC Šupátko nastúpilo doslova s vekovými legendami plácku. Po dlhšej dobe sa opäť na ihrisku objavil i najstarší pláckar Janko Ižold ale i Fero Sartoris alebo Mirko Světlík, ktorí spolu s Milošom Lopušanom a Štefanom Toráčom tvorili celkom slušný vekový priemer tímu, doplneného Milošom Peťovským a Jožkom Toráčom. I keď tomuto tímu nechýbalo chuť hrať ofenzívne, predsa postupne preberala v zápase iniciatívu Partička tvorená hráčmi predsa priemerne vekovo mladšími. Polčasový stav 5:2 pre Partičku svedčil o tom, že Šupátko sa bez boja nevzdáva. Dokonca po úvodných 15 minútach druhého polčasu tento náskok Partička stratila, keď si jej hráči nevedeli v defenzíve postrážiť aktívne Šupátko. Obrat nastal až po slovnej intervencii vedúceho tímu Partičky, ktorý svojich spoluhráčov nabádal k aktívnejšej hre a zodpovednému dostupovaniu hráčov Šupátka. Ďalší vývoj bol plne v réžii Partičky, ktorá postupne zvyšovala svoj gólový náskok po kombinačných brejkoch a rýchlych zakončeniach. Naopak Šupátko napriek viacerým gólovým šanciam nedokázalo prekonať dobre chytajúceho Paľa Jeralu v bráne Partičky, ktorý zneškodnil viacero tutoviek z kopačky Peťovského alebo Světlíka.
V druhom zápase si Varion zmeral sily s Mlátičkami. Bol to svižný futbal s množstvom kontroverzných stretov hráčov, ktorí si nič nedarovali, avšak píšťalka rozhodcu Hulínka ostala ticho, čo najmä hráčov Varionu hnevalo. Napriek tomu Varion potvrdil dominanciu v tejto sezóne a vyhral zápas 12:7, po polčase:3, keď sa gólovo opäť darilo ich najlepšiemu strelcovi Lukášovi Hanáčkovi (4 g).
Zápas AFC JÚVE s Univerzálom bol na žiadosť AFC JÚVE odložený. Tieto tím prekonáva hráčsku krízu a stratil už 6 bodov, keďže sa dva krát nedostavil na zápas. Keby sa bez dohody nedostavil i tentokrát, bol by podľa pravidiel MLMF vylúčený zo súťaže. Najbližšie kolo ukáže, či sa JÚVE postaví na nohy, alebo mu aktuálna kríza definitívne zlomí väz.
Autor: LB - predseda MLMF | Publikované dňa: 27.04.2015